Hakkımda

“Öğren, öğret, yaşat!” benim hayat felsefemdir. İnsanlara daha önce hiç bilmedikleri şeyleri aktarmaktan büyük bir haz duymaktayım.

Fiziksel ve online ortamlarda onlarca kişiye eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim.

İnternet sektörü içerisinde birçok girişim ve projede bulundum. Edinmiş olduğum tecrübeler doğrultusunda hep daha iyisine odaklanmaya devam ettim.

Yıllar içerisinde profesyonel olarak hizmet verdiğim ilgili alanlarım arasında;

Siber Güvenlik Araştırmaları, Adli Bilişim, Veri Kurtarma ve Dijital Pazarlama kanalları bulunmaktadır.

Hangi sektörde bulunursak bulunalım, pazarlamayı ki özellikle yaşamış olduğumuz çağda dijital pazarlamayı öğrenmek ve uygulamak gereklidir. Bu web sitesi; siber güvenlik, adli bilişim ve yazılım ağırlıklı bir bilgi paylaşım sitesi olmasına karşın, aynı zamanda dijital pazarlama ile ilgili paylaşımlarla da markanızı(özellikle kişisel markanızı), İnternet Dünyasında nasıl daha verimli hale getirebileceğinizin bilgilerini paylaşmaktayım.

Bilgi, her kilidin anahtarıdır. Daima bilgiye, öğrenmeye ve öğretmeye çaba sarf etmemiz gereklidir. Bir konuda uzman olabilir hatta piyasadaki en iyi insan bile olabilirsiniz lakin bilginizi diğer insanlara da karşılıksız olarak aktardığınızda çok daha farklı fikirler yeşerebilir, hangi sektördeyseniz sektörünüz gelişir ve emin olun ki Dünya çok daha iyi bir yer haline gelir. Kötülüklerin temelinde bilgisizlik yatar. Dünyayı değiştirmek istiyorsanız, işe önce kendinizi değiştirmekten başlayın. Sizi temin ederim ki doğru yolda olduğunuzu fark edeceksiniz.

İnsan işini severek yaparsa iş yapmış sayılmaz derler. Bu önerme bence de doğrudur. İşinizi severek yapıyorsanız saatin kaç olduğu, nerede olduğunuz, durumunuzun ne olduğu çok da fark etmiyor.